Pavlů Innovation

Co děláme

Jsme online marketingovou agenturou, která pomáhá firmám generovat zisk díky internetu. Naše řešení začínají od webů, eshopů a na ně logicky navazuje propagace skrze relevantní kanály internetu. Sem nejčastěji patří propagace skrze PPC systémy, sociální sítě, ale rovněž i skrze elektronická tržiště a další platformy.

V naší práci je pro nás klíčové pochopit Váš obchodní cíl a dle toho navrhneme relevantní řešení, které Vám pomůže dosáhnout Váš cíl.

V čem jsme výjimeční

Jsme obchodní společnost a s internetovým marketingem máme více jak 12ti leté zkušenosti. Nástroje internetového marketingu jsme využívali a využíváme pro spousty našich internetových projektů. Tyto projekty jsou zaběhlé a nyní nabízíme naše bohaté zkušenosti i Vám.

Rádi o sobě říkáme, že nejsme „tuctová agentura“. Proč? Za dobu, kdy jsme rozjížděli naše internetové projekty, jsme takové agentury také vyzkoušeli. Asi z víry, že to umí lépe, levněji, efektivněji. Vždy jsme se ale přesvědčili, že tvorba a správa těchto nástrojů vyžaduje věc, kterou Vám mnohdy takové agentury nenabídnou.

Je třeba pochopit Váš byznys, Vaši obchodní strategii, Vaše vize a neustále s Vámi komunikovat. Nástroje online marketingu jsou fajn, ale musí se prostě umět využít a sladit s Vaším businessem.

Naše cíle

Jako i v ostatních našich dceřiných společnostech i v PAVLŮ-Innovation máme za cíl nabízet Vám komplexní, kvalitní a dostupné služby online marketingu. Rádi jsme Vaším stratégem ve světě online marketingu a posouváme Vás i Vaše podnikání dál.

Definice cíle je pro nás zcela jasná: spokojený zákazník. Jen spokojený zákazník je cíl, díky kterému budujeme naši silnou značku v online světě.