Webové prezentace

Kdo nemá web, jakoby nebyl. Vytvoříme Vám funkční, responsivní a graficky atraktivní webovou prezentaci.

V každé námi dodávané prezentaci implementujeme již v základu analytické funkce i měřící kódy pro následnou online propagaci. Je zcela na Vás, zda se budete chtít v online světě aktivně propagovat za týden, měsíc či rok. S námi budete mít měřící kódy připraveny a co je důležité- díky těmto kódům a z nich vycházejících statistik Vám budeme propagaci kormidlovat tím správným směrem již od začátku.

UKÁZKY


Výhody našich webových stránek

Moderní design

Vzhled prodává a toho si v PAVLŮ-Innovation jsme zcela vědomi. Proto při tvorbě grafického návrhu klademe veliký důraz na jeho atraktivnost a ztotožnění s předmětem Vašeho podnikání.

Responsivita

Naše weby se zobrazují správně na všech zařízeních- na počítačích, tabletech i mobilních telefonech. Na weby v průměru třetina návštěvníků přichází z mobilů a toto číslo stále roste! I toto může být Vaší konkurenční výhodou.

Uživatelsky přívětivá správa

Naše redakční systémy jsou jednoduché pro běžnou správu obsahu Vašich stránek, ale zároveň Vám nabízí rozmanité množství funkcí jak odlišit Váš web od Vaší konkurence.

Připravenost na online propagaci

Ať už se rozhodnete pro propagaci v PPC systémech, sociálních sítích či internetových tržištích, Váš web bude na toto od začátku připraven. Od začátku aplikujeme analytické funkce, tak i měřící kódy pro online propagaci. Google AdWords, Seznam SKlik, Amazon i další propagační kanály tak využijete efektivně již od začátku.

 

Vybrané reference

Titan Metalplast Titan Metalplast
Sapril.cz Sapril.cz
Aquaprogram.cz Aquaprogram.cz
Spain Real Resorts Spain Real Resorts
Haco.cz Haco.cz
Thermica.cz Thermica.cz