E-Shopy

Internet je plný eshopů. Vy se v tomto davu potřebujete odlišit. A to buď unikátností Vašeho produktu či služby či u „tuctového“ produktu přidanou hodnotou, kterou zákazníkovi nabídnete. My díky komplexnímu přístupu tvoříme eshopy, které vydělávají a to je náš společný cíl.

UKÁZKY
 

Výhody našich eshopů

Moderní design

Vzhled eshopu i jeho obsah prodává a toho si v PAVLŮ-Innovation jsme zcela vědomi. Proto při tvorbě grafického návrhu klademe veliký důraz na jeho atraktivnost a ztotožnění s předmětem Vašeho podnikání. Budeme k Vám kritičtí pokud Vámi dodaný obsah nebude splňovat požadavky dnes často zhýčkaného zákazníka a v tom případě Vám i tento obsah (ať už textový nebo grafický) vytvoříme.

Responsivita

Naše eshopy se zobrazují správně na všech zařízeních- na počítačích, tabletech i mobilních telefonech. Na weby v průměru třetina návštěvníků přichází z mobilů a toto číslo stále roste! I toto může být Vaší konkurenční výhodou.

Komfort nákupu

Dle zkušeností víme, že až 35% teoretických nákupů návštěvníci eshopu nedokončí! Proto při tvorbě procesního schématu nákupu klademe důraz na jeho pohodlnost a co nejkratší trvání. Ostatně to i u našich zákazníků hravě dokazujeme nízkou mírou metriky nedokončených nákupů.
Další možností, kterou umíme zákazníka motivovat do dokončení nákupu, je aplikace remarketingové funkce, která si ho v internetu najde a namotivuje ho k dokončení objednávky.

Jednoduchost správy
Náš administrační systém eshopu je tvořen tak, aby práci v něm zvládl kdokoli, kdo ovládá běžnou uživatelskou počítačovou znalost. Od samotného importu produktů, správu jejich cen, galerií apod., vše je tvořeno velmi intuitivně a zvládnete to sami. Samozřejmě v případě potřeby jsou Vám k dispozici naši odborníci.

Připravenost na online propagaci
Ať už se rozhodnete pro propagaci v PPC systémech, sociálních sítích či srovnávačích zboží, Váš eshop bude na toto od začátku připraven. Od začátku aplikujeme analytické funkce, tak i měřící kódy pro online propagaci. Google Ads, Seznam SKlik, Amazon i další propagační kanály tak využijete efektivně již od začátku.

 

Vybrané reference

Shop.haco.cz Shop.haco.cz
Nabyteklouda.cz Nabyteklouda.cz
Yacco.cz Yacco.cz